دانستنی های مفید

روش تعویض اتیکت دستگاه قیمت زن

روش تعویض اتیکت دستگاه قیمت زن

روش تعویض اتیکت دستگاه قیمت زن یا اتیکت زن در انواع مختلف به چه صورتی انجام میشود ؟

در این مقاله تصویری قصد داریم تا روش تعویض رول اتیکت دستگاه اتیکت زن مختلف را مورد بررسی قرار دهیم تا افرادی که از این مدل دستگاه ها استفاده میکنند به راحتی بتوانند اتیکت دستگاه خود را تعویض نمایند و با بهترین کیفیت قیمتهای خود را بروی اتیکت پشت چسب دار چاپ نمایند .

گاها دیده شده که افراد زیادی تماس میگیرند و از نحوه عملکرد دستگاه خود ناراضی هستند چرا که چاپ بروی اتیکت شفاف نیست ، چاپ اتیکت وسط رول اتیکت تراز نیست ، اتیکت دستگاه هر چند بار استفاده گیر میکند و ده ها دلیل که باعث ایجاد اختلال در کار مشتریان محترم میگردد ، باید بگوییم که تمامی دستگاه های قیمت زن ارائه شده توسط این سایت و گروه لوازم اداری هیچگونه ایراد فنی نداشته و کلیه دستگاه ها قبل از ارسال تست میشود و تنها دلیل موارد ذکر شده فقط و فقط بد جا انداختن اتیکت درون دستگاه قیمت زن میباشد.

روش تعویض اتیکت دستگاه قیمت زن بلیتز Blitz ایتالیایی :

روش تعویض رول این مدل از دستگاه قیمت زن کمی قلق دارد که میباسیت رول را از درون مخفظه داخل دستگاه رد کرد و در انتها به پشت چرخدنده استیل زیر دستگاه هدایت کرد تا رول اتیکت را جمع کرده و قیمت ها را بصورت دقیق بروی اتیکت قیمت زن چاپ نماید ، همچنین میتوانید توسط پیچ 4پر که در زیر دستگاه تعبیه شده است قیمتها را بصورت تراز شده وسط اتیکت ها فیکس نمایید تا بهترین جایگاه برای قیمت و بهترین چاپ آن را داشته باشید .

برای آشنایی با تعویض اتیکت دستگاه بلیتز ویدئو زیر را ملاحظه بفرمایید :

 

روش تعویض رول دستگاه قیمت زن اسمارت Smart ایتالیایی :

روش تعویض اتیکت اسمارت به این صورت است که همانند مدلهای دیگر قیمت زن رول را از تنها سوراخ موجود داخل دستگاه که سایز بزرگتری هم دارد هدایت کرده و در زیر دستگاه بعد از عبور دادن از دو دریچه زیر آن 2 درب را بسته و شروع به قیمت زدن بروی اتیکت های چسبدار میکنیم ، روش تعویض رول اتیکت اسمارت بسیار راحت است و هرکسی براحتی میتواند رول آنرا تعویض نماید .

برای آشنایی با تعویض رول دستگاه اتیکت زن اسمارت ویدئو زیر را ملاحظه بفرمایید :

 

روش تعویض رول دستگاه اتیکت زن اسکای Sky ایتالیایی :

در این دستگاه نیز مشابه دستگاه قیمت زن اسمارت براحتی بعد از گذر رول از درون سوراخ دستگاه  اتیکت را به زیر دستگاه هدایت کرده و بعد از گذر از 2 درب زیر دستگاه درب های اتیکت زن را بسته و شروع به قیمت زدن میکنیم ، تعویض اتیکت این دستگاه نیز براحتی انجام میشود و هیچگونه دردسری برای کاربران این مدل از قیمت زن ندارد .

برای آشنایی بیشتر با روش تعویض اتیکت اسکای ویدئو زیر را ملاحظه بفرمایید :

 

روش تعویض اتیکت دستگاه اتیکت  MX5500  چینی :

این دستگاه تعویض اتیکت راحتی دارد که همانند دستگاه های دیگر رول را آماده میکنیم به سمت داخل دستگاه هدایت کرده و از دو محفظه عبور داده و درب زیر دستگاه رو میبندیم و شروع به قیمت زدن میکنیم . فقط نکته که رول را میبایست طبق ویدیو زیر به طرز صحیح داخل محفظه قرار دهیم تا در هنگام قیمت زدن رول داخل چرخدنده قیمت زن گیر نکند .

در ویدئو زیر روش تعویض اتیکت این مدل دستگاه را به تفصیل ارائه میدهیم :

 

روش تعویض اتیکت دستگاه قیمت زن دولاین اسمارت :

روش تعویض رول این دستگاه به این صورت است که میبایست رول را بصورت برعکس داخل دستگاه قرار داد تا پس از خروج از دستگاه بصورت صحیح خارج شود و قیمت بصورت درست برویه رولهای دستگاه اتیکت زن دولاین اسمارت چاپ شود ، حتما دقت کنید که روش تعویض اتیکت این دستگاه با دستگاه های قیمت زن تک لاین کاملا متفاوت است .

در ویدئو زیر روش تعویض اتیکت را بصورت ویدئویی شرح میدهیم :

 

روش تعویض اتیکت دستگاه اتیکت زن هپو Heppo چینی :

 

 

روش تعویض رول دستگاه اتیکت زن یوروبل Eurobel چینی :

 

 

روش تعویض اتیکت دستگاه اتیکت زن جولی ایتالیایی :

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *