سوالات متداول

پاسخ به پرسش های متداول

ثبت سفارش به راحتی چند کلیک قابل انجام است هم میتوانید از طریق خرید آنلاین سایت اقدام نمایید و هم از طریق واتساپ انجام می شود، ابتدا به شماره تماس 09364233545 در واتساپ پیام ارسال بفرمایید ، کارشناس مربوطه راهنمایی لازم را انجام خواهد داد و سفارشات شما به سریعترین روش ارسال خواهد شد.

خیر، نیازی به ثبت نام  در سایت نمیباشد و خیلی راحت از طریق خرید آنلاین سایت میتوانید خرید خود را ثبت نمایید و چنانچه در مراحل خرید خود سوالی داشتید فقط کافی است با شماره واتساپ  09364233545 ارتباط برقرار کرده تا کارشناس مربوطه سفارشات شما را ثبت و در اسرع وقت جهت ارسال هماهنگی های لازم را انجام دهد .

باتوجه به راحتی تحویل مرسولات در تهران توسط اسنپ و الوپیک ، برای ارسال محصولات در تمام مناطق تهران از شرکت های ارسال پیک مانند “الوپیک و اسنپ” استفاده میشود.

ارسال محصولات به تمامی شهرستان ها از طریق تیپاکس و شرکت های باربری و شرکت پست  انجام میشود.

باتوجه به اینکه این مجموعه بصورت پخش در سراسر ایران فعالیت میکند در حال حاضر امکان خرید به صورت حضوری وجود ندارد ، و ما راحترین امکانات را برای تحویل کالا درب محل شما فراهم کرده ایم که  روند انجام خرید انواع محصولات از طریق واتساپ اطلاعرسانی خواهد شد .

بله، پرداختهای شما  هم از طریق آنلاین و هم از طریق کارت به کارت قابل انجام هست. (برای اطلاعات بیشتر کارشناسان فروش از طریق واتساپ راهنمایی لازم را ارائه خواهند نمود )

با توجه به اینکه تمامی محصولات ارسالی توسط بخش فنی تست و کنترل کیفیت میشوند اما  اگر مشخص شود که محصول در زمان تحویل به مشتری دارای نقص فنی بوده ، قابل تعویض میباشد . ( بجز محصولات برقی و محصولات دارای بسته بندی وکیوم شده )

با توجه به نوسان برق در مناطق مختلف کشور و عدم کنترل بروی نوع استفاده کاربر از محصول،  تمامی محصولات برقی تست شده و قبل از ارسال برچسب QC یا کنترل کیفیت نصب میگردد که نشان از سلامت محصول مورد نظردر زمان ارسال کالا میباشد به همین علت پس از ارسال و تست اولیه کاربر امکان مرجوعی بروی محصولات برقی وجود ندارند .

در مورد محصولات با بسته بندی وکیوم شده لازم به ذکر است که ما چون امکان تست این محصولات را نداریم صرفا فروشنده این محصولات هستیم و ضمانت عملکرد محصول به کارخانه سازنده برمیگردد. ( اما تا الان هیچگونه اشکالی در هیچ یک از محصولات این فروشگاه نبوده است ، چرا که تمامی محصولات از کارخانه مبدا تست و بررسی میشوند مگر موارد استثنا)