سوالات متداول

پاسخ به پرسش های متداول

ثبت سفارش به راحتی از طریق واتساپ انجام می شود، ابتدا به شماره تماس 09364233545 در واتساپ پیام ارسال بفرمایید ، کارشناس مربوطه راهنمایی لازم را انجام خواهد داد و سفارشات شما به سریعترین روش ارسال خواهد شد.

خیر، نیازی به ثبت نام  در سایت نمیباشد و فقط کافی است با شماره واتساپ  09364233545 ارتباط برقرار کرده تا کارشناس مربوطه سفارشات شما را ثبت و در اسرع وقت جهت ارسال هماهنگی های لازم را انجام دهد .

باتوجه به راحتی تحویل مرسولات در تهران توسط اسنپ و الوپیک ، برای ارسال محصولات در تمام مناطق تهران از شرکت های ارسال پیک مانند “الوپیک و اسنپ” استفاده میشود.

ارسال محصولات به تمامی شهرستان ها از طریق تیپاکس و شرکت های باربری و شرکت پست  انجام میشود.

باتوجه به اینکه این مجموعه بصورت پخش در سراسر ایران فعالیت میکند در حال حاضر امکان خرید به صورت حضوری وجود ندارد ، و ما راحترین امکانات را برای تحویل کالا درب محل شما فراهم کرده ایم که  روند انجام خرید انواع محصولات از طریق واتساپ اطلاعرسانی خواهد شد .

بله، پرداختهای شما  هم از طریق آنلاین و هم از طریق کارت به کارت قابل انجام هست. (برای اطلاعات بیشتر کارشناسان فروش از طریق واتساپ راهنمایی لازم را ارائه خواهند نمود )

با توجه به اینکه تمامی محصولات ارسالی توسط بخش فنی تست و کنترل کیفیت میشوند اما  اگر مشخص شود که محصول در زمان تحویل به مشتری دارای نقص فنی بوده ، قابل تعویض میباشد .